Notice: Undefined index: language_id in /modules/twenga/twengaabstract.php on line 57
Dostawa i płatność - ADORN HOME

PŁATNOŚCI I DOSTAWA

JAK PAKUJEMY PRZESYŁKI

Pakując zamówioną przesyłkę staramy się aby ona dotarła do Ciebie w stanie idealnym. Przykładamy dużą wagę do ich bezpiecznego zapakowania. Używamy do tego celu folii ochronnej, bąbelkowej, kartonów oraz jeśli zachodzi potrzeba wypełniaczy.

Bardzo staramy się aby do Ciebie przesyłka doszła zabezpieczona w stanie nienaruszonym. Jeśli jednak dostrzeżesz uszkodzenia odmów przyjęcia zamówionego towaru, spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Jeśli możesz wykonaj zdjęcia zniszczeń i dołącz do korespondencji reklamacyjnej.

 

METODY PŁATNOŚCI

W naszym sklepie internetowym adornhome.pl masz do wyboru trzy metody płatności:

- przelew bankowy – po zaakceptowaniu regulaminu oraz wybranego towaru w wiadomości e-mail oraz na stronie dokonywania zakupu dostajesz potrzebne dane do wykonania przelewu bankowego.

- pobranie – w momencie odbierania paczki dokonujesz płatności kurierowi.

- przelew elektroniczny lub karta płatnicza / kredytowa. Płatność ta jest księgowana w przeciągu kilku minut. Płatności elektroniczne w naszym sklepie internetowym wspierane są przez Przelewy24.pl.

przelewy24

Bez względu na wybrany sposób zapłaty nie będziesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.

W sytuacji kiedy dokonasz przelewu/płatności, a zamówionego towaru nie będzie na stanie zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie lub e-mailowo. Jeśli zrezygnujesz z zamówienia zostanie ono anulowane co zapoczątkuje procedurę natychmiastowego zwrotu pieniędzy.

DOSTAWA

Dostawy zamówionego towaru w naszym sklepie internetowym adornhome.pl realizowane są tylko i wyłącznie przez firmę kurierską DPD. Masz do wyboru dwie formy dostawy:

DHL po przedpłacie – koszt dostawy 25 zł

DHL pobranie – koszt dostawy 35 zł

Zamówioną przesyłkę wysyłamy tylko i wyłącznie pod adres znajdujący się na terenie Polski. 

Jeśli Twoje zamówienie przekracza 500 zł koszty przesyłki pokrywa sklep adornhome.pl.

Staramy się aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Po zaksięgowaniu Twojej płatności zamówienie jest realizowane natychmiastowo. (Nie dotyczy dni świątecznych oraz weekendu). Realizacja zamówienia zazwyczaj trwa 2-3 dni robocze. W szczególnych przypadkach może ona się wydłużyć. Wtedy zostaniesz o tym poinformowany drogą e-mailową lub telefonicznie.